Share
Scroll down

Bio » O Grupie

Grupa Fenix ≈ to kreatywna agencja marketingowa z siedzibą w Drawsku Pomorskim z wieloma wirtualnymi - siedzibami - biurami w Polsce. Nasz zespół z pasją obsługuje klientów na ich lokalnych rynkach, a my koncentrujemy się na budowaniu lepszych marek online, wykorzystując siłę indywidualnego i unikalnego "dlaczego i know how " każdej marki. Nasza agencja marketingowa oferuje szeroki zakres usług, w tym projektowanie stron internetowych, strategię SEO, marketing treści i marketing e-mailowy. Z pasją pomagamy wszystkim firmom odnosić sukcesy i rozwijać się online.

Dlaczego my ..

Grupa – Fenix, to pionierska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która opracowuje wykwintne projekty stron i przeprojektowania po konkurencyjnych cenach. Posiadamy zasoby, wizję i doświadczenie, aby zaprojektować dowolną witrynę dla każdej firmy i osoby. Oferujemy skuteczne rozwiązanie projektowe z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi witrynami, które mogą spełnić zarówno oczekiwania dotyczące budżetu, jak i terminu.

Technologie i trendy w projektowaniu stron internetowych dynamicznie się zmieniają, jednak my nie pozostajemy w tyle, ponieważ ciągle przyświeca nam idea rozwoju. Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody pracy pozwalają nam kompleksowo obsłużyć każdego Klienta. Zgłaszając się do nas o nic się nie martwisz! Strony internetowe – Portale internetowe – Serwisy internetowe – Fora – Blogi – Szablony – Elementy stron www.

01.
0
Projekty
+ 100
Klienci
0
Godzin
0
Zespół

Grupa Fenix Inc

Kluczem do Sukcesu jest znajomość Odbiorców.

Web Design

Ty lub Twoja firma potrzebujecie strony internetowej, nic prostszego. Zapytaj o ofertę.

Via Twitter

Development

W miarę rozwoju firm, zapotrzebowanie na różnorakie usługi wzrasta. Sprawdż jak możemy ci pomóc.

Via Facebook

Branding

Jeśli twoja marka przysłowiowo "utkneła w miejscu" możemy ją odświeżyć stosując Rebranding

Via Myspace
03.
© Grupa Fenix Inc 2019 / All rights reserved.
Back to top